W czasach, gdy Kobiety zostały tak bardzo od siebie rozdzielone, jeszcze mocniej widzę i czuję potrzebę, byśmy się spotykały. Byśmy się nawzajem koiły swoją obecnością i prowadziły swoimi  historiami. 

Bardzo dziękuję wszystkim wspaniałym i od-ważnym Kobietom, które zgodziły się stworzyć razem ze mną tę książkę. Dziękuję Im, że pisały nawet wtedy, gdy rzeczywistość była roz-paczliwa, a pisanie wyzwalało trudne emocje. Dziękuję Im za szczerość. Za Ich spojrzenie na temat kobiecości, którego przecież żadną miarą nie da się objąć, ani wyczerpać. A wreszcie, dziękuję za to, że są. To trochę ukłon w stronę Instagrama, którego wady tak łatwo nam jest wypunktować. Ale to właśnie dzięki niemu, Ich słowa były dla mnie jak światełka w bardzo długim  tunelu.  Jak  drogowskazy.

Z perspektywy minionych kilku miesięcy pracy nad tą książką, widzę bardzo wyraźnie, że była to pierwsza oznaka mojej budzącej się siły. Mojego docierania do Siebie. Nigdy wcześniej nie czułam w sobie takiej odwagi. Ani pewności, że to, co robię, jest wartoś-  ciowe. Dziękuję również sobie za pomysł, odwagę, wysiłek i za opowieść, która popłynęła razem z  łzami.

Oto kobiece historie spisane przez dziesięć wspaniałych kobiet. Pełne wrażliwości, czu-łości, emocji i kolorów. Pełne prawd. Osobiste, wnikliwe i bardzo szczere opowieści o uczu-ciach,  o  świecie i o  nas  samych.  Oddając je  w   Wasze    ręce,    czuję   w   sobie   ekscytację  i  dumę z dokonanej pracy, i obserwuję jedno-cześnie, jak cykl śmierci i życia niesie mnie ze sobą. Oto bowiem pokazuję światu efekt dość długiego stacjonowania w ciemnych zakamar-kach własnej psychiki, a zarazem widzę wyraźnie, że poddanie się im zaprowadziło mnie dalej, niż wszystkie moje próby bycia silną. Widzę, jak zbieram plony z łez zasianych w bezsilności i mroku. Jak wszystko ma  swój  czas  i  rodzi  owoce.

W tej książce wszystkie portrety w kolorach gwiaździstego nieba zrobiłam sama.  Chciała-bym by podróż przez nasze opowieści była dla Was nie tylko poruszającą, ale i piękną estetycznie przygodą. Bardzo Was do niej zachęcam.

 

P I S Z Ę   I   I  L U S T R U J Ę   K O B I E C E   H I S T O R I E

P I S Z Ę   
I   I L U S T R U J Ę  
K O B I E C E
 H I S T O R I E 

PLAKATY - SKLEP

Historie Ilustrowane

Ilustracje

Dostawa

Regulamin

FAQ

Zwroty i reklamacje

Sposoby płatności

Inne

P R O M O C J E

Opinie

Plakaty

Inne

Aktualności

# 10 Historii Kobiecych  
E - książka 
Inne

Autorkami tekstów są:

Maja Jabłońska - Karkosz  /  @gypsy.fox

Lena Klejc   /   @lena.klejc

Katarzyna Kozak - Piskorska   /   @coachella.pl

Asia Paterek   /   @doktorka_ilustratorka

Kornelia Machura   /   @lilu.po.godzinach

Katarzyna Machałek   /   @kasia_machalek

Monika Pryśko   /   @tekstualna

Natalia Ziętara   /   @natalia_ikigal

Kayka Sadowska   /   @kayka.sadowska

Zosia Lenczewska - Samotyj   /   @zosia.ls

 

Opracowanie graficzne, skład i ilustracje:

Asia Paterek   /   @doktorka_ilustratorka

 

https://1ct.eu/nZop

KUPUJĘ - 69 zł

KUPUJĘ - 69 zł

PLAKATY - SKLEP

# 10 Kobiecych Historii to książka napisana przez dziesięć Kobiet dla Kobiet. To dziesięć historii tak różnych, tak od siebie odległych tematycznie, stylistycznie i geograficznie, jak tylko  możemy  być  od  siebie  odległe  i  różne.  A jednocześnie tak bardzo podobne, jak my, Kobiety, umiemy tylko być ze sobą podobne. Łączy je szczerość. Prawda płynąca  z serc. Bo każda  z  nas  opisała  to,  co  było  w  niej  żywe    i pulsujące. 

Zwroty i reklamacje

Polityka prywatności

FAQ

Dostawa

Regulamin


O mnie

 

Sklep

Portretki

Kontakt

Płatności

Doktorka_ilustratorka 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opinie

Zwroty i reklamacje

Polityka prywatności

FAQ

Dostawa

Regulamin


O mnie

 

Sklep

Portretki

Kontakt

Płatności

Doktorka_ilustratorka 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opinie