P I S Z Ę   I   I L U S T R U J Ę   K O B I E C E   H I S T O R I E .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K A L E N D A R Z

Normalna dziewczyna ma zmarszczki.

 


Kiedy patrzę wstecz na moje życie, widzę bardzo wyraźnie, jak wszystko ma swój czas i znaczenie. Warto szukać swojej drogi. Warto zmieniać kierunki. Warto próbować, doświadczać, aż wreszcie warto zawalczyć o marzenia. Odkąd jestem mamą, co oczywiste mój świat uległ wybuchowi, a teraz kawałek po kawałku, buduję go na nowo. To właśnie moje Córki uświadomiły mi, o czym marzyłam od dziecka. Kilogramy kredek wyrysowanych do zera, tony papieru, a na nich nieskończoność historii opowiedzianych słowem, kreską i kolorem. Mój świat. Tego chcę nauczyć te dwie Małe Babki i tego uczę siebie, od początku. Jeśli One mają podążać za marzeniami, najpierw ja muszę to zrobić.

A więc zaczynam. Po kilkunastu latach pracy, jako projektant graficzny - freelanser, po trzyletniej przerwie na logistyczny i hormonalny armagedon, związany z pojawieniem się dwóch nowych Babek w moim życiu, w styczniu 2019 roku zaczynam wszystko od początku. @Doktorka_ilustratorka powstaje, bo nie potrafię żyć bez rysowania.  

Robię to, co kocham i kocham to, co robię. Nie lubię ograniczeń i przestałam się martwić, co powiedzą inni. Dlatego podróż po moich galeriach to przygoda pełna niespodzianek. Znajdziecie tam nieco romantycznej wizji świata, z głębin mojego serca, sporo obserwacji naszych czasów, portretki, które rysuję specjalnie dla Was oraz próby spełniania dziecięcych marzeń, które rysuję dla Waszych dzieci. Ponieważ kocham przyrodę miłością bezwzględną, znajdziecie trochę wytworów tej miłości i strachu o jej los. Znajdziecie nieco bajek dla dzieci i niedzieci, szkice małe i dziwne, uroczą Kwiatkoską i obiekty całkowicie nie do sklasyfikowania. Zaryzykuję opinię, że każdy dogrzebie się czegoś dla siebie.
Serdecznie Was w tą podróż zapraszam.

fot. Ewelina Obuchowska

 

 

 

 

 

 

 

O mnie

Dostawa

Regulamin

FAQ

Zwroty i reklamacje

Sposoby płatności

Plakaty

Ilustracje

Inne

P R O M O C J E

Opinie

Zwroty i reklamacje

Polityka prywatności

FAQ

Dostawa

Regulamin


O mnie

 

Sklep

Portretki

Kontakt

Aktualności

Doktorka_ilustratorka 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opinie