SKLEP - Plakaty

Aktualności

Opinie

Doktorka_ilustratorka 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Płatności

Kontakt

Portretki

Sklep

O mnie

 

Regulamin


Dostawa

FAQ

Polityka prywatności

Zwroty i reklamacje

Plakaty

Opinie

P R O M O C J E

Inne

Sposoby płatności

Zwroty i reklamacje

FAQ

Regulamin

Dostawa

Ilustracje

Historie Ilustrowane

O Doktorce

Serdecznie Was w tą podróż zapraszam.

Opinie

Doktorka_ilustratorka 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Płatności

Kontakt

Portretki

Sklep

O mnie

 

Regulamin


Dostawa

FAQ

Polityka prywatności

Zwroty i reklamacje


Kiedy patrzę wstecz na moje życie, widzę bardzo wyraźnie, jak wszystko ma swój czas i znaczenie. Warto szukać swojej drogi. Warto zmieniać kierunki. Warto próbować, doświadczać, aż wreszcie warto zawalczyć o marzenia. Odkąd jestem mamą, co oczywiste mój świat uległ wybuchowi, a teraz kawałek po kawałku, buduję go na nowo. To właśnie moje Córki uświadomiły mi, o czym marzyłam od dziecka. Kilogramy kredek wyrysowanych do zera, tony papieru, a na nich nieskończoność historii opowiedzianych słowem, kreską i ko-lorem. Mój świat. Tego chcę nauczyć te dwie Małe Babki i tego uczę siebie, od początku. Jeśli One mają podążać za marzeniami, najpierw ja muszę to zrobić.

A więc zaczynam. Po kilkunastu latach pracy, jako projektant graficzny - freelanser, po trzyletniej przerwie na logistyczny i hormo-nalny armagedon, związany z pojawieniem się dwóch nowych Babek w moim życiu, w stycz-niu 2019 roku zaczynam wszystko od początku. @Doktorka_ilustratorka powstaje, bo nie potrafię żyć bez rysowania.  

Robię to, co kocham i kocham to, co robię. Nie lubię ograniczeń i przestałam się martwić, co powiedzą inni. Dlatego podróż po moich galeriach to przygoda pełna niespodzianek. Znajdziecie tam nieco romantycznej wizji świata, z głębin mojego serca, sporo obserwacji naszych czasów, portretki, które rysuję specjalnie dla Was oraz próby spełniania dziecięcych marzeń, które rysuję dla Waszych dzieci. Ponieważ kocham przyrodę miłością bezwzględną, znajdziecie trochę wytworów tej miłości i strachu o jej los. Znajdziecie nieco bajek dla dzieci i niedzieci, szkice małe i dziw-ne, uroczą Kwiatkoską i obiekty całkowicie nie do sklasyfikowania. Zaryzykuję opinię, że każdy dogrzebie się czegoś dla siebie.
Normalna dziewczyna ma zmarszczki.

 

KALENDARZ 2023

PORTRETKI

P I S Z Ę   
I   I L U S T R U J Ę  
K O B I E C E
 H I S T O R I E 

P I S Z Ę   I   I  L U S T R U J Ę   K O B I E C E   H I S T O R I E