P I S Z Ę   I   I  L U S T R U J Ę   K O B I E C E   H I S T O R I E

P I S Z Ę   
I   I L U S T R U J Ę  
K O B I E C E
 H I S T O R I E 

KALENDARZ 2023

KALENDARZ 2023

Czym są Historie Ilustrowane ?

Od samego początku powstawania plakatów mocno czułam, że nie chodzi w nich jedynie        o OBRAZ. Że w mojej przestrzeni twórczej równie ważne jest SŁOWO. Z biegiem czasu coraz więcej

słów pojawiało się więc na moich ilustracjach. Najpierw były to napisy wplecione w grafikę. Później dłuższe zdania pod ilustracją, będące niejako podpisem, dopełnieniem opowieści zawartej na plakacie. Wreszcie pojawiły się krótkie teksty z historią powstania danych ilustracji, które po pewnym czasie zaczęłam dołączać do sprzedawanych wydruków, jako NIEROZŁĄCZNA CZĘŚĆ CAŁOŚCI.

 

Wreszcie w 2022 roku poczułam, że muszę pójść jeszcze krok naprzód. Że jestem oto w miejscu,

w którym OBRAZ i SŁOWO są nie tylko nierozdzielne, ale przede wszystkim są RÓWNOWAŻNE. Tak oto zaczęłam przygodę    z HISTORIAMI ILUSTROWANYMI. To mój własny pomysł na twórczość. A więc PLAKAT plus OPOWIADANIE. Dzięki temu czuję, że odbiorca jeszcze mocniej

i głębiej jest w stanie, jeśli chce, wejść w mój świat. Mając do dyspozycji HISTORIĘ opowiedzianą słowami i obrazem, które wzajemnie się przenikają  i uzupełniają, być może odkryje krainy odmiennych rzeczywistości, emocji i barw, o które nie posądzał nigdy ani siebie ani mnie. Takich podróży Wam życzę.

 

Wszystkie plakaty z działu Historie Ilustrowane są więc sprzedawane w komplecie z wydrukowa-ną opowieścią. Opowieści te natomiast bywają różne. Kolorowe, czasem mroczne. Długie, krótsze, pełne słońca lub strachu. Tak jak życie.   I chciałabym, aby za każdym razem były niespodzianką.


Serdecznie zapraszam do krainy Historii Ilustrowanych.

 

Zwroty i reklamacje

Polityka prywatności

FAQ

Dostawa

Regulamin